Neden katılmalısınız | Avrasya Kapı 2021

Avrasya Kapı Fuarı Sizi Hedef Kitlenizle Buluşturur. 109 ülkeden ve Türkiye’nin tüm illerinden 70.909 profesyonelin ziyaret ettiği (Pencere ve Cam fuarları ile birlikte) Türkiye ve bölgenin en önemli kapı fuarında ihracat kanallarınızı arttıracak, farklı pazarlara ulaşmanızı sağlayacak bağlantılar kuracaksınız. Her ürününüz için doğru alıcıları 4 gün boyunca bu fuarda bulacaksınız.

Reed-Tüyap birlikteliğiyle yüksek Yurtiçi ve Uluslararası Ziyaretçi kalitesi. 41 ülkede düzenlediği 500 fuarla dünyanın en büyük fuar organizatörü olan Reed Exhibitions’ın uluslararası arenadaki uzmanlığı ve Tüyap’ın bölgemizdeki hakimiyeti sayesinde uluslararası yönü güçlü bir fuarda olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

3 Büyük Fuar 1 Arada. Avrasya Kapı Fuarı, cam ve pencere sektörlerinin lider fuarları Avrasya Cam ve Avrasya Pencere fuarları ile tek çatı altında aynı tarihlerde gerçekleşir. Kapı, pencere, cam ve cephe çözümlerinde hiçbir yerde bulunmayacak kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan fuar üçlüsü, inşaat ve mimarlık sektörleri için en cazip ticaret merkezi konumunda.

Etkili Alım Heyeti ve B2B görüşme programları. Alım heyeti ve B2B görüşme programları sayesinde ürünlerinizle ilgilenen alıcılar ile bir araya gelebileceksiniz.

Rakamlar Fuarın Başarısını Doğruluyor. Katılımcıların 98%’i fuara yeniden katılmayı düşünüyor. 85%’i fuarın uluslararası ziyaretçisinden çok memnun olduğunu, 70%’i ise 50 ila 200 arasında yabancı alıcının standlarını ziyaret ettiğini belirtiyor. İhracatınızı artırmak, yeni uluslararası pazarlarda yer almak için doğru adres İstanbul Kapı fuarı.

Sektör Liderlerinin Tercih. Avrasya Kapı Fuarı’na, eşzamanlı Pencere ve Cam fuarları ile birlikte toplam 700’e yakın firma ve firma temsilciliği katılıyor. Sektörün tüm lider firmaları yeni ürün ve teknolojilerini sergilemek için bu prestijli fuarları tercih ediyor.

Sektörün Nabzını Tutun. Yerli ve uluslararası lider sektör firmalarının yer aldığı fuarda rakiplerinizi takip etme, yeni trendleri gözlemleme, eğitici etkinlik programlarına katılarak işinizi geliştirmeye yönelik yeni çözümler keşfetme fırsatı bulacaksınız.