Firma Adı İletişim Konum
BOSTİK KİMYA SAN. TİC. A.Ş.
Mecidiyeköy Mah. Oğuz Sok. Biz Plaza No: 4A/7 Zemin Kat 34381 / Şişli / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 942 9800
Web: https://www.bostik.com/turkey/tr/
Salon: 6
Stant: 611
Ürün Grupları
  • Sızdırmazlık ve Yapıştırıcı Yapı Kimyasalları / Sealing and Bonding Building Chemicals

BOSTİK TÜRKİYE TARİHÇESİ - 2005 yılında Türkiye pazarına girerek, Çuhadaroğlu Kimya A. Ş. yi ve sektöre adını veren markası Çekomastik i bünyesine katmış ve Çekomastik A.Ş. kimliği altında yapılanmıştır. - 2008 yılında Tekfen Holding kurucu ortağı Ali Nihat Gökyiğit in sahibi olduğu ANG Holding iştiraklerinden Tekbau A.Ş. yi de bünyesine katarak yapı sektörüne yönelik ürün gamını daha da zenginlentirmiştir. - 2009 yılında BOSTİK, Türkiye deki 2 saygın firması olan Çekomastik A.Ş. ile Tekbau A.Ş. yi tek bir yönetim çatısı altında entegre ederek Türkiye deki yeni oluşumunun temellerini atmıştır. - 2015 sonu itibariyle, Bostik Türkiye iki firmasını da Çekomastik Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. adı altında birleştirerek tek bir firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir. - 2018 Mart ayında Bostik Türkiye Esenyurt fabrikasını İnegöl e ve merkez ofisini de Mecidiyeköy e taşımış olup Temmuz ayında şirket adını Bostik Kimya San. ve Tic. A.Ş. olarak değiştirmiştir. AMAÇLAR VE HEDEFLER Söz konusu yeni oluşumla birlikte, yapı sektöründeki en geniş tabanlı ürün portföylerinden birisine sahip olmak amaçlanmıştır. Bunun yanı sıra, otomotiv/marin/yalıtımlı cam endüstrilerine ilişkin yapıştırma ve sızdırmazlık teknolojileri alanında da Bostik in global çizgisinin ve misyonunun aynen muhafaza edilmesi hedeflenmiştir. ÜRETİM TESİSLERİ Çorlu tesisi Sektöründe Türkiye nin en ileri teknolojisine sahip fabrikalarından biri olan ve tamamı ithal makineler ile gerçekleştirilen ikinci üretim tesisinin devreye girmesiyle, yıllık 250.000 ton kapasiteye ulaşan Çorlu daki modern tesislerinde ürettiği yüksek nitelikli çimento esaslı toz ürünleri üstün hizmet anlayışı ile bir araya getirerek tüketicinin beğenisine sunmaktadır. İnegöl tesisi Yapıştırıcı ve sızdırmazlıklar alanında birçok ilklere ve yeniliklere imza atmış olan Çekomastik, jenerik markasını Bostik in global know-how ı ile bütünleştirerek geliştirdiği yenilikçi ürünleri, geniş dağıtım ağı vasıtasıyla tüketiciye ulaştırmaktadır.

Bostik ForeverSaniter - S501 SILICONE SANITARY AUzun Ömürlü Silikon
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bostik ForeverSaniter, polisiloksan esaslı, tek bileşenli, hava ile sertleşen asetik karakterde, uzun süreli rengini koruyan, sararmayan, jel veya çözücü içermeyen 100% saf silikon özellikte, kullanıma hazır özel uzun ömürlü silikondur.

Bostik H785 High TackUltra Güçlü, Anında Yapışan Yapıştırıcı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bostik H785 HIGH TACK ürünü son derece yüksek ilk yapışma özelliğine sahip, yuüksek kaliteli profesyonel bir hibrit yapıştırıcıdır. Bostik H785 HIGH TACK, Uçucu Organik Madde (VOC) emisyon seviyeleri (ürünler) ile ilgili olarak, «Sağlık ve Refah», Hea 02 İç Ortam Hava Kalitesi bölümünde belirtilen BREEAM şartlarını karşılar.

Bostik H780 Supergrip Invisibleİç Kullanım İçin Genel Amaçlı Transparan Yapıştırıcı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bostik H780 SUPERGRIP INVISIBLE ürünü genel amaçlı, çok güçlü ve şeffaf bir hibrit yapıştırıcıdır.

Bostik H550 Seal N Bond All-In-OneYüksek Kalite Genel Amaçlı Hibrit Mastik ve Yapıştırıcı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bostik H550 SEAL N BOND ALL-IN-ONE yüksek kalitede profesyonel, hibrit esaslı hepsi bir arada mastik ve yüksek mukavemetli yapıştırıcıdır. Bostik H550 SEAL N BOND ALL-IN-ONE Uçucu Organik Madde (VOC) emisyon seviyeleri (ürünler) ile ilgili olarak, «Sağlık ve Refah», Hea 02 İç Ortam Hava Kalitesi bölümünde belirtilen BREEAM şartlarını karşılar.

Bostik P580 Supergrip Xtra PowerSıvı Çivi Su Geçirmez Güçlü Yapıştırıcı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bostik P580 SUPERGRIP XTRA POWER çok çeşitli uygulamalar için çözücü içermeyen, D4 su geçirmez, son derecede güçlü ve dayanıklı bir poliüretan yapıştırıcıdır.

Bostik EPDM Tack NötrNötr Silikon Esaslı EPDM Yapıştırıcısı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bostik EPDM Tack Nötr, tek bileşenli, hava nemi ile kürlenen, hava şartlarına ve UV etkilerine mükemmel mukavemet gösteren, nötr silikon esaslı EPDM Membran yapıştırıcısıdır.

Bostik A785 High Grip DecoDekoratörler İçin Çok Güçlü Anında Yapışan Akrilik Yapıştırıcı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bostik A785 HIGH GRIP DECO, iç mekân kullanımına yönelik dekoratif ve yalıtıma yönelik levhalar için anında tutunma sağlayan akrilik dispersiyon bazlı çok amaçlı bir yapıştırıcıdır. Yapıştırıcı, suyun buharlaşması ile kürlenir, güçlü ve dayanıklı bir bağ oluşturur.

Bostik Construction - S564 SILICONE CONSTRUCTNötral Cephe Silikonu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bostik Construction, oxime esaslı, içte ve dışta çok amaçlı kullanım için uygun, nötral karakterde bir silikondur.

Bostik P795 SealN Flex PremiumPremium Sınıf Yüksek Performanslı Elastik Mastik
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bostik P795 SEAL N FLEX PREMIUM, Yeni Nesil tek bileşenli kullanıcı dostu düşük MDI lı hızlı kürlenen yüksek performanslı ve dayanıklı poliüretan bir mastiktir. Bostik P795 SEAL N FLEX PREMIUM kürleme süresince kabarcık oluşturmaz.

Çekomastik 666Akrilik Mastik
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çekomastik 666 Akrilik Mastik, akrilik polimer esaslı, yüzeye kuvvetle yapışan, elastikiyetini kaybetmeyen bir fuga sızdırmazlık malzemesidir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • BOSTİK
  • ÇEKOMASTİK