Firma Adı İletişim Konum
ALPENA YAPI ELEMANLARI SAN. VE TİC. BİLİŞİM HİZM. İMALAT PAZ. İTH. İHR. LTD. ŞTİ.
OSTİM OSB MAHALLESİ 1231. SOKAK NO: 35 OSTİM / YENİMAHALLE / ANKARA / TÜRKİYE
İletişim: +90 312 354 4800
Web: https://www.kapga.com.tr/
Salon: 4
Stant: 401 B
Ürün Grupları
  • Cam Kapilar
  • Endustriyel Kapilar
  • Kayar Kapilar
  • Otomatik Acma Kapama Mekanizmalari
  • Kepenk Sistemleri ve Mekanizmalari

Alpena Yapı Elm. Ltd. Şti. Kapı, Pencere ve Otomasyon sektöründe 30 yıldır faliyetini sürdürmektedir.

Motorlu Giyotin SistemleriGiyotin
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kapga Giyotin Sistemleri (Hareketli Küpeşte), dikey olarak birbiri üzerine binerek açılıp kapanan 2 veya 3 cam panellerden oluşan ve otomatik olarak kumanda edilebilen bir cam kapama sistemidir. Özellikle kafe, restoran, otel, düğün salonu gibi alanlarda tercih edilen fonksiyonel ve kullanışlı çözümlerdir. Özel tasarımlı parçalar sayesinde kolay silinme, kolay montaj ve güvenlikli açılıp kapanma özelliğine sahiptir ve bu niteliğiyle rakiplerinden ayrışır.

Sürme SistemlerSürme Doğrama
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sürme Sistemlerimiz kullanılacak yerin amacına ve dekoratif beklentilere göre yalıtımlı veya yalıtımsız cam ve profil kullanılarak üretilmiştir. Cam sürme doğrama sistemleridir. Cam seçenekleri çok çeşitli olup profiller istenilen renge boyanabilmektedir. Malzeme veya demonte şekilde talebe cevap verilmektedir.

Cam Veranda SistemleriCam Çatı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Teras, Veranda ve kış bahçesi gibi kullanım alanlarınızın ışık ve görüntü kaybı olmaksızın korunmasına yarayan cam çatı sistemleridir. Temperli veya lamine camlar kullanılabilmektedir. İsteğe göre otomatik motor sistemleriyle uzaktan kumanda ile açılabilen cam çatı sistemlerimiz bulunmaktadır. Taşıyıcı profiller alüminyum olup istenilen renge boyanabilmektedir. Malzeme ve demonte olarak hizmet verilmektedir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ALPENA GRUP
  • KAPGA