Firma Adı İletişim Konum
BAKİ AHŞAP MOBİLYA ORMAN NAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ
MOLLAFENARİ MAH. ESKİ İSTANBUL YOLU CAD. NO: 23/9 / GEBZE / KOCAELİ / TÜRKİYE
İletişim: +90 532 630 7042
Web: https://www.bakiorman.com/
Salon: 5
Stant: 513 B
Ürün Grupları
  • PVC Kapilar
  • Cam Kapilar
  • Ahsap Kapilar
  • Ev ic ve Dis Kapilarii
  • Yangin ve Guvenlik Kapilari

Türkiye, Asya, Avrupa ve Afrika Kıtalarının buluştuğu noktada, benzersiz iş yetenekleriyle küresel ticarette oldukça stratejik bir konuma sahiptir. Üstelik bu konum, tarihi İpek Yolu güzergahındaki Anadolu Topraklarının binlerce yıllık ticaret kültüründen beslenerek, Türkiye ye üretim ve ticarette dünyayı birbirine bağlama konusunda eşsiz bir rol kazandırmaktadır. Günümüz Türkiye si katma değeri yüksek birçok sanayi ürününde dünya liderlerinden biridir. Türk insanının çalışkan, esnek, çözüm odaklı çalışma kültürü Made in Turkey markasının arkasındaki gerçek güçtür. Türkiye nin genç ve dijitalleşme hızı yüksek nüfusunun sağladığı Türk üretim gücü, her sektörde hızlı, kaliteli ve etkili çözümler arayan güvenilir bir iş ortağı sağlıyor. 1982 yılında mobilya üreticisi olarak kurulan Baki Orman Ürünleri, Gebze-Kocaeli-Türkiye de hatırı sayılır bir üretim kapasitesine sahip güvenilir ortağıdır. Baki Orman Ürünleri, yenilikçi teknolojisine ve artan ahşap dekorasyonlara paralel olarak, sürekli yenilenen makine parkı ile 5000 m2 kapalı ve 6500 m2 açık alana sahip yeni tesisinde yenilikler konusunda büyük ilerleme kaydetmiştir.

DEĞİŞİK YÜZEY VE MODELLLERLE İÇ DAİRE KAPI SETLERİİÇ DAİRE KAPISI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Malzeme ve Üretim Süreçlerinde, odağında Müşteri Memnuniyeti olan yüksek kaliteli İç Daire Kapılarımız müşterilerimizin arzu ve istekleri doğrultusunda farklı hassas yüzeyler (Melamin-Laminant-PVC-WPC- Lake) ve modeller ile sunulmakta olup sektörün öncülüğünü yapmak üzere stratejik üretim teknikleri uygulamaktayız.

DEĞİŞİK YÜZEY VE MODELLLERLE İÇ DAİRE KAPI KASA VE PERVAZLARIKAPI KASA VE PERVAZLARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Malzeme ve Üretim Süreçlerinde, odağında Müşteri Memnuniyeti olan yüksek kaliteli İç Daire Kapılarımız a ait KAPI KASALARI ve PERVAZLARI müşterilerimizin arzu ve istekleri doğrultusunda farklı hassas yüzeyler (Melamin-Laminant-PVC-WPC- Lake) ve modeller ile sunulmakta olup sektörün öncülüğünü yapmak üzere stratejik üretim teknikleri uygulamaktayız.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.