AVRASYA KAPI HYBRID+

BUSINESS CONNECT İLE SÜRDÜRÜLEBİLİR İŞ BAĞLANTILARI

Fiziksel fuarın gücü ile dijital dünyanın avantajları birleşiyor!

Avrasya Kapı Hybrid+'in sunduğu dijital çözümlerle katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz online iş ağı platformumuz Business Connect Programı üzerinden sanal ortamda bir araya gelecek, görüşme ayarlayabilecek ve iletişimlerini bu platformda sürdürebilecek. Bu sayede dijital ortamda da yeni iş bağlantıları kurabilecek ve yeni ortaklıklar başlatabilecekler. Bu online hizmet sayesinde katılımcılarımız potansiyel müşterilerinin ve yeni iş ortaklarının sadece bir tık uzağında olacak.

Business Connect Programı dahilinde, 
18-19 Ekim 2021 tarihlerinde Profesyonel Bayi Günleri,
20-21 Ekim 2021 tarihlerinde Makine Günleri, 
fuarla eşzamanlı olarak 3-6 Kasım 2021 tarihlerinde Distribütör Günleri ve 
15-25 Kasım 2021 tarihleri arasında Ticari İş Bağlantıları Etkinliği sizleri bekliyor. 

Business Connect Programı, Avrasya Kapı Hybrid+ kapsamında sunulan bir online iş ağı platformudur. Katılımcılar ve ziyaretçiler hem fuar alanındaki toplantılarını hem de online toplantılarını bu platform üzerinden kolayca ayarlayabilir. Business Connect Programı sayesinde potansiyel iş ortaklarınız sadece bir tık uzağınızda.

Business Connect Programı neler sunuyor?
 • Fuar öncesi katılımcılar ve ziyaretçiler birbirlerinin online profillerini görüntüleyebiliyor.
 • Katılımcılar ve ziyaretçiler fuar alanında ve dijital platformda yapacakları toplantılar için istek gönderebiliyor.
 • Dijital platform üzerinden ziyaretçiler ilgilendikleri ürünleri ve hizmetleri kolayca filtreleyip doğru ürüne ve kişiye ulaşabiliyor.
 • Ziyaretçiler ve katılımcılar birebir görüntülü görüşme yapabiliyor.

18 - 19 Ekim 2021
PROFESYONEL BAYİ GÜNLERİ

Profil, aksesuar ve kapı üreticileri ile üretici bayi firmaları bir araya gelerek dijital platformda toplantılar düzenleyebilecek. Sektörde size en uygun şirket profillerini inceleyin. 18-19 Ekim 2021'de Business Connect Programı aracılığıyla yeni iş ortaklarınıza kolayca ulaşın.

20 - 21 Ekim 2021
MAKİNE GÜNLERİ

Profil ve Cam Makina firmalarımızın ürün demoları dijital platformda sergilenecek. Platformda ilgili firmalar online toplantılar düzenleyebilecek. 20-21 Ekim 2021 tarihlerinde Business Connect Programı ile fuar öncesi makine firmalarının ürünlerini dijital olarak inceleyin.

3 - 6 Kasım 2021
DİSTRİBÜTÖR GÜNLERİ

Ziyaretçilerimiz ve katılımcılarımız distribütörlük fırsatlarını bu platformda buluyor! İş ağınızı büyütecek yeni distribütörler arıyorsanız sizi fuar ile eşzamanlı olarak 3-6 Kasım 2021 tarihlerinde Business Connect Programı kapsamında gerçekleşen Distribütör Günleri etkinliğine davet ediyoruz.

 • Fuar alanına gelemeseniz bile Türkiye ve dünya genelinden distribütör olarak kayıt yaptırmış ziyaretçilere ulaşabileceksiniz.
 • Size en uygun distribütörleri bulmak için tek yapmanız gereken katılımcı portalındaki profilinizi buna göre doldurmak.
 • Katılımcı hesabınızı kullanarak her nerede olursanız olun distribütörler ile görüşmelerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.
 • Distribütör olarak kayıt yaptırmış ziyaretçileri inceleyebilir ve sizin için en uygun olanlara  toplantı isteği gönderebilirsiniz.
 • Firmanızla ilgilenen distribütör adayları da size toplantı isteği gönderebilecekler.
 • Online etkinlik başlamadan önce toplantılarınızı ayarlayabileceksiniz.
 • Firmanız ile ilgili tanıtıcı içerikleri sunabilecek ve potansiyel distribütör adaylarınızı bu online platform üzerinden bilgilendirebileceksiniz.
15 - 25 Kasım 2021
TİCARİ İŞ BAĞLANTILARI ETKİNLİĞİ


İş bağlantıları kurmak artık sadece fuar günleriyle sınırlı değil. Fuardan sonra 10 gün boyunca da potansiyel müşterilerinizle ve iş ortaklarınızla iletişiminizi sürdürebilir ve yeni müşterilere de Business Connect Programı üzerinden ulaşabilirsiniz.

FİRMA ÖNERİLERİ

E-Posta ile firma önerileri alın
Aradığınız ürün ve hizmetleri sunan katılımcı firmalarımızı e-posta ile size öneriyoruz.

ONLINE TOPLANTI

Fuardan önce online toplantı programınızı oluşturun
Katılımcı ve ziyaretçilerin karşılıklı olarak ilgi alanlarına göre birbirlerine ulaşabildikleri akıllı eşleştirme sistemi sayesinde online toplantılar çok daha kolay.
 

ONLINE KATILIMCI KATALOĞU

Katılımcı listesine online ulaşabilirsiniz
Ziyaretçiler, katılımcı firmaların listesine ve firmaların online ürün kataloglarına, iletişim bilgilerine Avrasya Kapı web sitesi ve mobil uygulama üzerinden kolayca ulaşabilecekler. 

ONLINE ÜRÜN KATALOĞU

Katılımcı firmaların online ürün kataloğunu fuardan önce mutlaka inceleyin
Katılımcı firmaların ürünlerini dijital platformda online olarak ziyaretçilere fuar öncesinde, fuar sırasında ve sonrasında da sunma imkanı sağlar. 

ONLINE YUVARLAK MASA TOPLANTILARI

Grup olarak online toplantılarınızı gerçekleştirin
Katılımcı firmalar, fuar ziyaretçileri ile fuar boyunca iletişimde kalacak ve yuvarlak masa toplantılarını fuarda fiziksel olarak bulunmasalar bile gerçekleştirebilecek.

MOBİL UYGULAMA

FUAR İLE İLGİLİ TÜM İŞLEMLERİNİZ ELİNİZİN ALTINDA
Katılımcı listesinden favorlarilerinize, görüşme planından fuar etkinliklerine kadar her şey avucunuzun içindeki mobil uygulamamızda yer alıyor.

FUAR ALANINDA TOPLANTILAR

YÜZ YÜZE TOPLANTI İMKANI
Business Connect Programı üzerinden katılımcılar ziyaretçiler ile, ziyaretçiler de katılımcılar ile fuar başlamadan önce katılımcı firmanın fuar alanındaki standında birebir yapacakları toplantıları ayarlaması mümkün.

OFİSİNİZİN KONFORUNDA FUAR DENEYİMİ

ONLINE ZİYARETÇİLERİ OFİSİNİZDEN TAKİP EDİN
Fiziksel fuardaki stantlarında bizzat bulunamayan katılımcı firmanın yetkilileri Business Connect Programı'nda kayıtlı olan online ziyaretçileri görebilecek ve onlarla iletişime geçebilecek.

FUAR ETKİNLİKLERİNİ TAKİP EDİN

FUARDAKİ HİÇBİR ETKİNLİĞİ KAÇIRMAYIN
Fuar süresince gerçekleşen tüm konferans ve panelleri hem fiziksel fuarda izleme hem de bu etkinliklere uzaktan erişme imkanı mevcut.