Firma Adı İletişim Konum
MAKSER PVC MAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
AOSB ACIDERE MAH MENEKŞE SOKAK NO:20 SARICAM ADANA / SARIÇAM / ADANA / TÜRKİYE
İletişim: +90 322 346 4319
Web: www.makserpress.com.tr
Salon: 6
Stant: 603D
Ürün Grupları
  • PVC Kapılar
  • Çelik Kapılar
  • Ahşap Kapılar
  • Panel Kapılar, Alüminyum Kapılar
  • Ferforje Kapılar
  • Ev İç ve Dış Kapılarıı
  • Bahçe ve Giriş Kapıları
  • Kapı Kasaları

Firmamız 2003 yılında Adana’da faliyete geçmiş olup, bu tarihten itibaren vakum pres, membran pres ve cnc ahşap işleme makineleri üretimiyle, sektördeki hayatına başlamıştır. Ahşap işleme makineleri, üretim sektöründeki yeniliklere paralel bir seyir izlemek için her geçen gün teknolojisini, deneyimli ve işinde uzman personelleri ile de vizyonunu geliştirmektedir.

CNC AHŞAP İŞLEME MAKİNELERİCNC AHŞAP İŞLEME MAKİNELERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Müşteri ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen yüksek performanslı delik üniteleri Farklı tip uygulamalar için tek işleme merkezi 8.5 kw hsk f63 spındle motor ebatlama, yüzey işleme, modelleme vb. Freze uygumalarınızda yüksek hızlarda mükemmel sonuçlar almanıza imkân sağlar. İşleme motor ahşap, alüminyum, plastik, alikobant, pleksiglas vb. Malzemeleri işleyebilir.

VAKIM MEMBRAN PRES MAKİNESİVAKUM MEMBRAN PRES MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Makserteam tarafından üretilen, yüksek teknolojiye sahip Pvc Foil kaplama makinasıdır. PVC Foil ve GPET malzemelerin laminasyonunu, MDF levha, Kontraplak gibi malzemeler üzerine düz veya 3B laminasyon uygulamalarında. Kapı ve dolaplarda, mutfak panellerinde, banyo ve yatak odalarının dolap kapakları kaplama uygulamaları ile beraber doğal ahşap kaplama, form etme, çeşitli mobilya ve ağaç kaplama uygulamalarında kullanılmak üzere üretilmiş profesyonel bir makinadır. Yüksek performanslı Quartz tip ısıtma elemanları ile kademeli olarak ısıtma işlemine başlar, negatif emiş basıncı ile laminasyon işlemini bitirmek için vakum işlemine devam eder. WP4 Vakum Membran Pres makinası, kullanımı rahat ve kolay bir kontrol paneline sahiptir. Soğutma fan sistemi ve tam otomatik ekranı sayesinde maksimum hızda üretim sağlar.

SOĞUK PRES MAKİNESİSOĞUK PRES MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.