Firma Adı İletişim Konum
ALPENA YAPI ELEMANLARI SAN. VE TİC. BİLİŞİM HİZM. İMALAT PAZ. İTH. İHR. LTD. ŞTİ.
Ostim OSB Mh. 1231.cd. No:35 / YENİMAHALLE / ANKARA / TÜRKİYE
İletişim: +90 312 354 4800
Web: https://kapga.com.tr/
Salon: 4
Stant: 401 B
Ürün Grupları
  • Cam Kapilar
  • Doner Kapilar
  • Endustriyel Kapilar
  • Kayar Kapilar
  • Kepenk Sistemleri ve Mekanizmalari

Alpena Yapı Elm. Ltd. Şti. Kapı, Pencere ve Otomasyon sektöründe 30 yıldır faliyetini sürdürmektedir.

Motorlu Giyotin SistemleriGiyotin
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kapga Motorlu Giyotin Sistemleri (Hareketli Küpeşte), dikey olarak biribirinin üzerine binerek açılıp kapanan 2 veya 3 cam panellerden oluşan ve otomatik olarak kumanda edilebilen bir cam kapama sistemidir. Görüş açısından herhangi bir kayıp yaşanmaması nedeniyle özellikle kafe, restoran, otel, düğün salonu gibi ticari mekanlarda, kış bahçesi, veranda gibi konutsal alanlarda ve tamamen içten silinebilme özelliğine sahip Easy Clean sistemiyle balkon, teras gibi açık mekanların kapatılmasında tercih edilen estetik, fonksiyonel ve kullanışlı çözümlerdir. Kapga Giyotin Sistemlerinde dikey olarak açılan 1 sabit 1 hareketli veya 1 sabit 2 hareketli kanatlı cam paneller olup; uygulanan sistemin altta kalan kanadı sabit kalarak aynı zamanda korkuluk görevi de görmektedir. Sadece Kapga Giyotin Sistemine tasarımındaki özel detaylar ve çok fonksiyonlu parçalar sayesinde imalat, montaj, arıza ve bakım durumlarında ekstra kolaylık ve zaman tasarrufu sağlar. Müşteri veya kullanıcı istek ve beklentilerinin tamamını karşılayacak teknik ve estetik donanıma sahiptir.

Cam Veranda SistemleriCam Çatı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Isı Yalıtımlı Kış Bahçesi Sistemleri özellikle evlerimizin dışındaki keyifli alanlardan daha uzun faydalanmak ve doğal yaşam ortamları yaratmak amacı ile kullanılan ideal, şık ve fonksiyonel sistemlerdir. Müstakil ya da zemin dairelerde uygulanabildiği gibi çatı dairelerde de uygulanabilmektedir. Isı Yalıtımlı Kış Bahçesi Sistemleri sadece konutlarımızda tercih edebileceğimiz çözüm uygulaması olmasının yanı sıra, yazları ya da kışları açık alanda müşteri ağırlama konusunda sıkıntı yaşayan kafe, restoran tarzı işletmeler için de son derece faydalı ve konforlu bir sistem çözümüdür. Bu amaçla bahçelerin tamamı camekan olabileceği gibi çatı katı görüntüsü de verilebilir. İsteğe göre sürgülü camekan ya da katlanabilir camekan seçenekleri ve ısı yalıtımlı sistem çözümleri vardır. Bütün kış bahçesi sistemlerinde dayanıklı, estetik, kaliteli alüminyum profil sistemleri kullanılmakta olup ısı camlar veya tek camlarda kırılmaya karşı dayanıklı temperli camlar kullanılmaktadır.

Sürme Cam SistemlerSürme Cam
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kapga Cam Sürme Doğrama Sistemleri özellikle geniş açı görüş ve giriş alanına ihtiyaç duyulan yerlerde tercih edilen ve kanatları birbiri üzerine kayarak çalışan dekoratif, cam kapama sistemleridir. Bu nedenle kafe, restoran, kış bahçesi ve veranda çıkışlarında kullanılan ekonomik sistemlerin başında gelir. Kapga Sürme Cam Sistemler sistem türüne göre maksimum 5 kanallı profiller üzerinde hareket ederek çalışır. Bu doğrama sisteminde 5 sağ 5 sol olmak üzere maksimum 10 hareketli kanat kullanılabilir. Kullanılacak yerin durumuna ve müşteri beklentilerine göre yalıtımlı veya yalıtımsız sistem tercihleri ve sistem durumuna ve müşteri beklentilerine göre tek cam, ısı yalıtımlı cam, temperli veya lamine cam, renkli ve karolaj cam seçenekleri bulunmaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • KAPGA