Firma Adı İletişim Konum
ALKUR KAPI SİST.A.Ş.
KEYAP SİTESİ F-2 BLOK NO: 102 YUKARI DUDULLU / ÜMRANİYE / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 471 1730
Web: https://www.alkur.com.tr/
Salon: 6
Stant: 616B
Ürün Grupları
  • Garaj Kapilari
  • Seksiyonel Kapilar
  • Hizli PVC Branda Kapilar
  • Bahce Kapisi Otomasyonlari
  • Otomatik Bariyerler

Türkiye de kapı ve otomasyon sistemleri sektörünün lider firmalarından ALKUR, 1994 yılından bu yana Üretici olarak faaliyet göstermektedir. Türkiye de ilk yerli panelli seksiyonel kapı, ilk TÜV sertifikalı yüksek hızlı PVC kapı, yükleme sistemleri, fotoselli kapı, bahçe kapısı motorları ve otopark bariyeri üreticisi olan ALKUR, Sakarya Hendek te, 5.000 m2 kapalı toplamda 10.000 m2 arsa üzerinde kurulu fabrikasında üretim yapmaktadır. ALKUR Kapı Sistemleri A.Ş., Türkiye ye yayılmış, ürün ve montaj eğitimini alan profesyonellerden oluşan geniş bayi ağı mevcuttur. Hem bayi ağı ile hem de firma bünyemizdeki profesyonel teknik ekibimizin desteği ile Türkiye nin her yerindeki ürünlere teknik destek vermektedir.

SEKSİYONEL ENDÜSTRİYEL KAPILAR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Seksiyonel endüstriyel kapılar; fabrikalar, lojistik depoları v.b. alanlarda kullanılan büyük ölçülere sahip seksiyonel panelden üretilmiş ve kullanım alanına göre çeşitli açılım tiplerine göre üretilebilen kapılardır.

SEKSİYONEL GARAJ KAPILARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Seksiyonel Garaj Kapıları; kapalı garajınızda güvenliği ve estetiği bir arada sunan, uzaktan kumandası ile konforu yaşayabileceğiniz sistemlerdir. İçi poliüretan dolgulu çelik kaplı panelleri ile son derece güvenli ve uzun ömürlü bir çözüm sunar.

FULL VISION KAPILAR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Mekanınıza göre farklı montaj seçenekleri sunarak , Gün ışığından maksimum faydalanmayı sağlar. Uzun ömürlüdür. Manuel olarak da kullanılabilir.

SARMAL HIZLI PVC KAPILAR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Farklı Renk Seçenekleri ile , Endüstriyel alanlarda bölümler arası yüksek hızda geçiş olanağı ile ısı ve hijyen kaybının minimum seviyede tutulmasına olanak sağlar.

KATLANIR HIZLI PVC KAPILAR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Farklı renk seçenekleri ile , Farklı yükseklik ve kesitte pvc brandadan üretilir. Max. 6000X 6000MM ölçülerde kapı yapılabilir. Dış mekan kullanımına uygundur.

YÜKLEME SİSTEMLERİ - RAMPA
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yükleme alanlarında; yüklme boşaltma sırasında iç mekan ile dış mekan arasında geçiş sağlamak amacı ile kullanılır. Menteşeli ve teleskopik olmak üzere kullanım alanlarınıza göre farklı ölçü ve modellerde üretilir.

YÜKLEME SİSTEMLERİ - KÖRÜK
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hijyenik , polyester , pvc esnek Yükleme körüğü , yükleme-boşaltma yapan aracın çarpma etkisini karşılayacak şekilde esnek ve katlanabilir şekildedir. PVC brandalar tüm hava koşullarına ve aşınmaya karşı dayanıklı, anti-statik, leke tutmaz özelliktedir.

OTOMATİK KAPILAR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

r-tec marka otomatik kapılarımız ; klasik , modern ve geleneksel yapılarda kullanım için şık tasarımı ve kolay montajı ile en uygun çözümdür. Market , eczane , alışverişmerkezi , hastane okul v.b. alanlarda otomatik geçiş olanağı sağlar. Hastanelerde hermetik , dar geçiş alanlarında da teleskopik modeller ile özel ölçülerde üretilmektedir.

r-tec BAHÇE OTOMASYONU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

r-tec ;Yana Kayar Bahçe Kapısı motorları , Bariyerler , Dairesel Bahçe Kapısı Motorları , Elektronik Kart ve Aksesuarlar.

SUNSCREEN - DIŞ DÜŞEY PERDE SİSTEMLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Estetik tasarımları ile Güneşten korunmak istediğiniz dinlenme alanlarında ya da dış cephe giydirmelerde şık ve pratik çözümler sunuyoruz. Özel dokulu kumaşın sunacağı renk ve doku alternatifleri sayesinde güneş ile aranıza giriyoruz.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.