Firma Adı İletişim Konum
ALGETEK TEKNOLOJİ
AŞAĞI DUDULLU MAH. BULUT SOK. NO: 55A / / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 484 2655
Web: http://www.algetek.com/
Salon: 6
Stant: 619C
Ürün Grupları
  • Anahtar ve Kilit Sistemleri
  • Kumanda Sistemleri
  • Elektronik Kapi Sistemleri
  • Otomatik Bariyerler
  • Kepenk Sistemleri ve Mekanizmalari

Algetek Teknoloji olarak üretimde yerliliği maksimum seviyede yakalamayı her ürünümüzde hedefleyerek, yenilikçi güvenlik ürünlerinin tasarımlarını ve üretimini yapmaktayız. Hayatı kolaylaştıran yenilikçi teknolojik ürünlerimizi son tüketicinin hizmetine sunmak ile beraber, mesleki yeterlilik gerektiren ürünleri bayilerimiz aracılığıyla müşterilerimize sunmaktayız. Algetek, 2015 yılında İstanbul merkezli kurulmuş olup, alanında başarılı kariyere sahip ekip yapısıyla ev, işyeri ve araçlarınızda kullanmaya yönelik ürünler tasarlıyoruz. Türk Patent Enstitüsünde her geçen gün Patent ve Faydalı Model Patentlerimizin çoğalması bize haklı bir özgüven vermekle birlikte ilk gün ki iş azminden hiç bir şey kaybetmiyoruz. Hedeflerimiz arasında birçok ilimizde bulunan bayiliklerimizi güçlendirmek ve Avrupa da ki bayi sayımızı arttırmak yer almakta. Ayrıca Algetek, Ülkemizin teknoloji konusundaki, artan bilinci ve talebine yanıt verebilmek amacıyla, İstanbul üretim tesisimizde ana ürünlerini en üst teknoloji ve standartlarda üretmeye devam edecek teknoloji konusunda dışa bağımlılığımızı azaltacak, halkımıza ve teknoloji sektörüne hizmet etmeye devam edecektir.

AL200KEPENK AÇICI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AL200 Kepenk Açıcısı, 4 farklı çalışma modu ile otomatik kepenkten beklenen tüm çalışma prensiplerini karşılar. Tanıtma butonu sigorta gibi müdahale edilecek çevre elemanları kutu altında kalarak, montaj esnasında 220v ile el temasını engellemek amaçlanmıştır. Sigortayı kontrol etmek veya değiştirmek için FUSE etiketini kaldırmanız yeterlidir. Haricen Emniyet Fotoseli, Manuel Buton veya herhangi bir tetik verici cihaz bağlanabilir. Tüm kumanda modellerimiz ile uyumludur. Kumanda çekim mesafesi ortalama 50mt dir. Uygulama alanındaki frekans gürültülerine bağlı olarak farklılık gösterebilir.

AL70RF KUMANDA
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ALGETEK AL70 Kumandalarımız genellikle işyeri kepenkleri motorlu panjur pencerelerde otopark bariyerlerinde bahçe ve garaj kapılarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Uyumlu Alıcılar ile çalışmakla birlikte tüm alıcı modellerimizle ve uzaktan kumanda ile çalışan cihazlarımızla uyumlu çalışmaktadır.

DEFENDER200KİŞİSEL PARK BARİYERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

DEFENDER Kişisel Park Bariyeri Engelli Park Alanları, Kişisel Park Alanları, Vale Hizmetleri gibi mahremiyet alanlarında park yerlerinizin işgal edilmemesi için tamamen yerli üretim olarak üretilmiştir. Bu ürün sayesinde kişisel park alanınızın başka sürücüler tarafından kullanımı engellenir.

ALG2020GSM ARAMA MODÜLÜ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ALGETEK ALG2020 size 2 tane girişteki değişiklikleri SMS ve Arama ile haber verir. 2 adet röle çıkışı sayesinde de bir çok cihazı uzaktan yönetmenizi sağlar

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ALGETEK